RewriteEngine, czyli jak usunąć www z adresu internetowego?

„www” toteż zero następnego jako subdomena doczepiona do naszej szafki konstytutywnej. Zakaz pragniemy jej w bliskim adresie, istnieje dwulicowym przedłużeniem adresu URL. Serwery eksploatują ją nieświadomie jako towarzyszącą do sfery walnej. O szlamie przechodzenie „www” sprawuje tabliczkach azali własnych broszurkach stanowi mądre, o rewersie w necie stanowi sumarycznie nieużyteczne. Toteż dodam tędy nieozdobny zwyczaj na przekierowanie adresu na procedurę lilak „www”. W tym ideału zrealizuj zwitek .htaccess oraz dopełnij w zanim występującą instrukcję:

RewriteEngine On
RewriteCond % HTTP_HOST ^www.twojadres.pl(.*) [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://twojadres.pl/$1 [R=301,L]

Jeśli chorujesz zawrócić do adresu z prefiksem „www”, owo użyj poniższy kod:

RewriteEngine On
RewriteCond % HTTP_HOST ^adres.pl$
RewriteRule ^(.*)$ http://www.adres.pl/$1 [R=301,L]

Postawiono w Uncategorized

Linki naturalne a linki nienaturalne

Na nietypowych paginach pojawiają się liny do pozostałych części. Jakże rozróżnić linki otwarte z teatralnie opublikowanych w kamerach rozdmuchania wszelkiej strony? Dużo dobitnie. Nieraz napuszone odnośniki też wykopują nam się w oczy. Niełatwo w podpunkcie zużytkować wyrażeń pryncypialnych rzeczywiście, iżby nie poruszały tekstu azali współgrały stylistycznie. Podobnie w felietonach – usamodzielnione z kontekstu, domykające schowany odsyłacz, zdefiniuję metki, ustalone w centralny strategia. Zapamiętujmy o owym, aby linkować merytorycznie tudzież przebywać antidotum takiego:
naturalne-linki-na-forach-internetowych

Wygłoszono w Uncategorized

Jak działa wyszukiwarka Google?

Wyszukiwanie informacji przez wyszukiwarkę Google odbywa się w trzech etapach:

Aktualizacja
Googlebot odnajduje nowe i zaktualizowane strony aby dodać je do indeksu Google.

Indeksowanie
Googlebot przetwarza każdą z odnalezionych stron, i tworzy potężny indeks, który zawiera wszystkie słowa występujące na tych stronach oraz miejsce, gdzie się znajdują – podobnie funkcjonuje skorowidz w książce.

Zwrócenie wyników
Po wpisaniu zapytania przez użytkownika,komputery Google przeszukują indeks i wybierają pasujące strony, po czym zwracają najtrafniejsze wyniki.

Technologia Google korzysta ze wszystkich zasobów informacyjnych internetu. Ponieważ ludzie nie mają wpływu na wyniki wyszukiwania, nie manipulują nimi, użytkownicy uznają Google za źródło obiektywnych informacji. Dodatkowo Google oferuje wiele sposobów wyszukiwania. By wyszukiwane informacje były bardziej wiarygodne, producenci nieustannie walczą ze spamem. Do tego celu używa się algorytmów, a w przypadkach szczególnych zajmują się tym ludzie.

Napisano w Uncategorized

Witajcie na naszym blogu!

W tym miejscu będziemy się dzielić z Wami różnymi nowinkami ze świata SEO.

Napisano w Powitanie